Euro Projekt Architekci

Europrojekt

Na rynku jest wiele firm architektonicznych, każda z nich chce zaspokoić potrzeby różnych klientów. Tworząc EUROPROJEKT postanowiliśmy wyspecjalizować się w projektowaniu budynków i osiedli mieszkaniowych. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, zarówno z obszaru mieszkaniowego jak i użyteczności publicznej.

Wyrazem naszej unikalnej kompetencji i koncentracji na obsłudze inwestycji jest umiejętność tworzenia budynków pięknych i przyjaznych dla użytkowników, przy równoczesnym zrozumieniu czynników ekonomicznych, społecznych oraz środowiskowych jakim podlega cały proces inwestycyjny.


Przewiń w dół i dowiedz się o nas więcej.

Zespół

Firma EUROPROJEKT została założona przez Martę Skorupską i Jerzego Michalczuka w 1998 roku. Główni architekci tworzący firmę mają ponad dwadzieścia lat doświadczenia w projektowaniu budynków mieszkalnych, biurowych, sportowych i związanych z transportem. Aby jak najlepiej odpowiadać na wyzwania projektowe członkowie naszego zespołu nabyli wykształcenie oraz praktykę zawodową zarówno w Polsce jak i w Holandii, Finlandii czy Grecji.

Misja

Europrojekt łączy wieloletnie doświadczenie z wymogami nowoczesnego świata. Naszym nadrzędnym celem jest jak najlepsze zaspokojenie potrzeb Klientów. W tym celu realizujemy projekty oparte o zrozumienie ekonomicznych, społecznych oraz środowiskowych aspektów inwestycji. Istotne jest dla nas, aby projektowane obiekty były możliwie najlepiej dopasowane do otoczenia zarówno pod względem estetycznym jak i środowiskowym.

Firma zapewnia swoim klientom pełne wsparcie podczas procesu inwestycyjnego od przygotowania materiałów wyjściowych do projektowania, do odbioru budynku poprzez współpracę z uznanymi specjalistami we wszystkich dziedzinach od konstrukcji do kosztorysowania.

Integralną częścią naszej pracy jest poszerzanie naszej wiedzy i nieustanne szkolenie naszego zespołu projektantów, a ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozwala nam na proponowanie optymalnych rozwiązań projektów.

Wyrazem naszej chęci do rozwoju jest wdrożenie technologii BIM w tworzeniu dokumentacji. Wieloletnie zaufanie Klientów do naszej pracowni znalazło odzwierciedlenie w kilku realizacjach z użyciem tej technologii.

Referencje

Wiele lat działalności zaowocowało współpracą z wieloma firmami, dla których mieliśmy przyjemność projektować zarówno obiekty mieszkalne jak i użyteczności publicznej.

Z naszych usług skorzystali m.in.:

AMABUD Sp. z o.o.
BUDIMEX NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.
BOUYGUES IMMOBILIER Polska Sp. z o.o.
DOLCAN S.A.
DOM DEVELOPMENT S.A.
Dzielnica m. st. Warszawy WOLA
Dzielnica m. st. Warszawy BIAŁOŁĘKA
SGI S.A.
Twój Nowy Dom S.A.
WŁODARZEWSKA S.A.

-->